Eko-deco.pl

Materiały do scrapbookingu i decoupage.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-13 21:38:36

Karolina
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2015-11-13
Liczba postów: 183
WWW
Windows 7Firefox 38.0

Kilka słów o sobie

Z wykształcenia - pedagog.
Z zawodu - ponad 10 lat w hotelarstwie, obecnie od 1,5 roku handlowiec.
Z zamiłowania - wszystko po trochu [dblpt]) ale głównie papier i nożyczki wypełniają mi czas, nawet wtedy gdy tego czasu mi brak... [dblpt]P

Scrapuję od 2,5 roku i są to głównie i przede wszystkim kartki  [dblpt]heart[dblpt]  ale ostatnio także tagi, notesy, blejtramy... nie mam swojej ulubionej, określonej techniki, bo tworzę to co czuję, i co mi akurat inspiracja przyniesie. Poza tym lubię i od czasu do czasu sięgam po haft krzyżykowy do którego zamiłowanie jest u mnie rodzinne - wyszywa Dziadzio i Mama.

Co lubię?... Wiele rzeczy [dblpt]) Między innymi budyń śmietankowy oraz pistacje i orzechy nerkowca, które zajadam pomimo "drutów w twarzy", czyt. aparatu na zębach [sred]) Bardzo lubię kolor zielony (choć nie jestem jakąś jego maniaczką) i szary. Uwielbiam mojego Darka  [dblpt]heart[dblpt]  Dużo czasu spedzam z moim małym piesełem Soskiem  [dblpt])  Sporo "gadam" przez telefon i na żywo podobnie  [dblpt]D Lubię kolor na paznokciach, ale nie, nie jestem 'tipsiarą' - lubię moje naturalne i pomalowane. Zaczytuje się w (niestety póki co niewielu jeszcze...) książkach Stefana Dardy. No i teraz jest mój ulubiony czas w roku - uwielbiam jesień i zimę!

Od 1,5 roku prowadzę blog http://karolinawycina.blogspot.com/

Offline

#2 2015-11-16 08:03:04

Eko-deco
Administrator
Dołączył: 2015-11-13
Liczba postów: 456
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Kilka słów o sobie

I to się nazywa kilka słów o sobie [sred])

Offline

#3 2015-11-16 14:52:29

Karolina
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2015-11-13
Liczba postów: 183
WWW
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kilka słów o sobie

To takie ogólne kilka słów o mnie...  [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polski-serwer-aqua - 1916 - piglowice - sp9911forum - vestrpg