Eko-deco.pl

Materiały do scrapbookingu i decoupage.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-13 18:53:42

Angi
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2015-11-13
Liczba postów: 231
WWW
Windows 7Firefox 42.0

Kilka słów o sobie

Nazywam się Ania, a w wirtualnym świecie istnieję jako Angi. Jestem żoną Pana R. i mamą Małej Mi. Zawodowo zajmuję się ochrona środowiska i funduszami unijnymi.

Pasję tworzenia i duszę artysty mam od zawsze [sred]) Tworzenie daje mi możliwość przelania wielu emocji na papier, jest dla mnie odskocznią od wielu problemów, które dźwigam na co dzień.

Uwielbiam tworzyć na wielu płaszczyznach, choć niewątpliwie cardmaking jest moim nr one.  Najbardziej lubię wykonywać kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "z jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki. Ale też bardzo dobrze czuję się w romantycznych klimatach retro.

Oprócz kartek w wielu zaskakujących formach i kształtach, tworzę także różnego rodzaju dekoracje do domu takie jak wieńce, lampiony, drzewka, napisy na ścianę. Lubię wykorzystywać w swoich pracach różne przedmioty codziennego użytku, coś co znajdę w kuchni, na spacerze lub inne rzeczy traktowane jako potencjalne "śmieci". To pewnie też po części temu, że recykling, dbanie o środowisko leży w moich zainteresowaniach od dziecka i wypełnia także moje życie zawodowe  [dblpt]D

Żałuję, że doba ma tylko 24h, bo codziennie pojawia się w mojej głowie nowy pomysł na stworzenie czegoś kreatywnego. Pomysły te skrzętnie zapisuję z myślą .... kiedyś  [dblpt]zadowolony[dblpt]

Offline

#2 2015-11-16 08:06:33

Eko-deco
Administrator
Dołączył: 2015-11-13
Liczba postów: 456
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Kilka słów o sobie

też czasem bym chciała, żeby doba miała co najmniej 28h [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumzdrowie - mazerp - nowy-swiat-news - aquarpgforum - porschepolczynska